Pracownik ds. technicznych

Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przyszłość”

ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Administracja Zarządu Opole, ul. Katowicka 23

Opis stanowiska:

  • nadzór nad stanem technicznym nieruchomości,
  • sporządzanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia (SIWZ) dotyczących robót remontowo-budowlanych,
  • udział w komisjach przetargowych,
  • udział w komisjach powykonawczych robót budowlanych,
  • sporządzanie dokumentacji technicznej
  • weryfikacja kosztorysów robót budowlanych,
  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi Spółdzielni,
  • obsługa klienta i organów samorządowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (budowlane, instalacyjne lub pokrewne),
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień zawodowych do pełnienia samodzielnej funkcji w budownictwie,
  • znajomość zasad kosztorysowania,
  • biegła obsługa komputera w tym biegła obsługa programu Norma lub Zuzia,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz miesięczną premię regulaminową,

Wymagane dokumenty:

  • CV, kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane uprawnienia zawodowe należy przesłać na adres: rekrutacja@osm.opole.pl

Oferta ważna do: 04.02.2022r.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy wykraczających poza zakres wynikający z art. 22.1. Kodeksu pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Opolskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Przyszłość”. Niniejsze oświadczenie jest zgodą na podstawie art. 6 pkt 1 lit. a RODO w rozumieniu art. 4 pkt 11 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem”.