Ogłoszenie

Rozstrzygnięcie konkursu na “Świąteczną ozdobę choinkową lub zimową zawieszkę” oraz “Szopkę Betlejemską lub Zimową Chatkę”

18 grudnia 2022.r. w Domu Kultury w Ozimku nastąpiło uroczyste wręczenie nagród uczestnikom konkursu na „Świąteczną ozdobę choinkową lub zimową zawieszkę” oraz „Szopkę Betlejemską lub Zimową Chatkę”

Ogółem do konkursu na „Świąteczną ozdobę choinkową lub zimową zawieszkę” zostały zgłoszone 203 prace natomiast na „Szopkę Betlejemską lub Zimową Chatkę” zgłoszono 28 prac.

Jury konkursowe oceniając prace wzięło pod uwagę przede wszystkim technikę wykonanej pracy, samodzielność wykonywania ozdoby, oryginalność pomysłu, precyzję wykonania konstrukcji oraz składających się na nią elementów (figurek),  stopień trudności oraz estetykę.

W konkursie na „Świąteczną ozdobę choinkową lub zimową zawieszkę” komisja konkursowa przyznała łącznie 14 nagrody we wszystkich kategoriach wiekowych (przedszkole, I-III szkoła podstawowa, IV-VI szkoła podstawowa oraz szkoła ponadpodstawowa). W konkursie na „Szopkę Betlejemską lub Zimową Chatkę” przyznano łącznie 6 nagród w jednej kategorii rodzinnej (tj. dla 20 uczestników).

Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz tradycyjnie już słodycze. Na koniec na uczestników czekał miły poczęstunek w postaci zimowej herbaty i pierników.

Gratulujemy uczestnikom konkursu osiągniętych wyników i już dziś pragniemy zaprosić do uczestnictwa w przyszłorocznym konkursie.

Wszystkie prace wyeksponowane są na choinkach w Domu Kultury w Ozimku natomiast szopki można podziwiać do końca stycznia w DK na parterze.